​تولیدی سماور فونیکس

021-69900000
مشهد جاده سیمان رسالت ۱۲۰ رجایی ۱۴ حشمتی فر ۵ پلاک ۳
هر روز هفته 24 ساعته

سماور خوب چه ویزگی هایی دارد؟

اگر امروز این مطلب را میخوانید قطعا به دنبال انتخاب یک سماور خوب برای منزل خود و یا هدیه دادن هستید که هم زیبا باشد هم کارآیی داشته باشد و هم قیمتش مناسب باشد پس این مطلب را با ما دنبال کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

سماور خوب از دیدگاه هر شخص معنی متفاوتی دارد پس قبل از خرید دیدگاه خود را مشخص کنید .

خرید سماور

دیدگاه اول:قیمت ارزان

اصولا هیچ ارزانی بی حکمت نیست ارزانی هایی که ممکن است در بازار ببینید از کاستن از ضخامت ورق برنج گرفته تا استفاده از آلیاژهای ارزان مانند آلومینیوم و چدن در سماور و تا استفاده از قطعات غیر استاندارد ادامه دار است و این نکته حائز اهمیت است استفاده از آلیاژها در سماور امری مرسوم است اما خرید آن به جای آلیاژهای نسبتا گران برنج امری اشتباه و مصداق کلاهبرداری است پس برای متوجه شدن ضخامت فلز آتشخانه یا تنوره ی سماور رو فشار دهید اگر لا خورد ورق آن نازک است اما اگر با فشار معمولی دست لا نخورد یعنی در آن از ضخامت قابل قبول استفاده شده است.

 

دیدگاه دوم:خاص بودن

کارهای خاص که تخصص ماست هم دیدگاه برخی افراد خوش سلیقه و سخت پسند است. در خرید این سماورها باید دقت داشت که همه چیز زیبایی نیست و کارایی محصول هم به دلیلی مصرفی بودن سماورها به ویژه سماورهای گازی مهم است که ما در تولید تمام محصولات مان کارایی محصول را تضمین میکنیم 

سماور مسی

دیدگاه سوم: کیفیت بالا

برای این دیدگاه فقط یک سخن مهم داریم سماور با ضخامت بالاتر از ۸۰ صرفا جنبه ی تبلیغات روانی دارد و عملا کارایی جنس ضخیم جز در تنوره ی سماور فقط دلیل تبلیغاتی دارد وگرنه از نظر کارکرد تفاوت چشم گیر نیست و هزینه ی اضافی است پس توصیه ی ما این است ضخامت نهایتا ۸۰ را خریداری کنید و ترجیحا تنوره ی دوجداره در بالاترین کیفیت را انتخاب کنید تا از هزینه ی اضافی پیشگیری کنید.

 

دیدگاه آخر:پکیج کامل سه مورد فوق

اگر به دنبال محصولی با کیفیت خاص و زیبا و با قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما سماورهای فونیکس است که در آن سعی شده تمام موارد فوق به تناسب در کنار هم قرار گیرد، باور نمی کنید؟ مدلهای کارهای فونیکس را از سایت نگاه کنید و بعد با اطمینان کامل به دنبال محصولات ما باشید.

 

آپارات

اینستاگرام

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها